Radio "Cztery żywioły"

To już kolejny rok działalności szkolnego radia „Cztery żywioły”.  Zespół pod kierunkiem pani Jolanty Białachowskiej tworzą uczniowie klas III: Mikołaj Bonikowski,  Sławomir Golis,  Kacper Kalkowski, Julia Kędzierska, Daria Kubanek, Aleksander Łatka,   Samanta Musiał, Karolina Szymanowicz, Wiktoria Zielińska  oraz uczniowie klas II: Martyna Kalkowska, Dawid Księżniakiewicz, Mateusz Kostecki, Aleksandra Makara,  Dominika Prech,  Angelika Remiszewska, Jakub Sell. W tym roku dołączyli do nas uczniowie klas pierwszych: Joanna Krajewska, Jakub Krzykawski i Oliwer Kujawa. Liderami grupy są: Samanta Musiał, Sławomir Golis, Wiktoria Zielińska, Daria Kubanek oraz Julia Kędzierska. Uczniowie prezentują informacje o aktualnych wydarzeniach, komunikaty z życia szkoły, a także ulubioną muzykę, a przecież wiadomo, że łagodzi ona obyczaje. Życzymy wszystkim miłych chwil na przerwach. Mamy nadzieję, że  dzięki nam możecie się zrelaksować i z uśmiechem udać się na kolejne zajęcia.